• Őszi papírgyűjtés

• 28.11.2017 10:09
      • A teherautó érkezése a papírért:
        2017. december 5.-én, kedden,  8:00 - kor
        felpakolás után aznap, kb.
        8:30 - kor távozik!.
        a teherautó távozásával a papírgyűjtés lezárul !
      • Értesítjük a kedves szülőket, hogy a papírgyűjtésre szánt papírokat a hét folyamán behozhatják az iskolába.

A mai naptól kezdve egész héten, (amíg el nem viszik) az udvaron fogjuk gyűjtjeni a papírt, ezért nem szükséges azon a napon hozni, amikor jön a kocsi.

Megkérjük a kedves szülőket, hogy otthon mérjék meg a beadásra szánt papírt és az iskolában az osztályfőnöknek diktálják be a mennyiséget.

Kérjük,  legkésőbb kedd reggelig (december 5.) hozzák el a papírokat, mivel a teherautó távozása után már nincs lehetőség itt hagyni  azokat!!!

Megértésüket köszönjük.

Megj.:

A mennyiség, amit a szülő bediktált (ill. ráírt az összekötöt papírtömbőkre) felkerül az összesítő papírra a diák neve mellé, amit megtekinthetnek majd az interneten is, ill. év végén kiértékelünk.  A legtöbb papírt gyűjtők értékes ajándékokat nyerhetnek.