• FÉNYKÉPEK

• 03.05.2018 16:31
      • Figyelem, fényképkészítés az iskolában!
        időpontja: 2018. május 4.-e, péntek, 8:00 - tól
        készítenek: csoportos képet, tablóképet - kötelező a diákok számára, ingyenes
        egyéni képeket  (szettek), -  áruk 7,- Eur,  a minták nem ismertek,

• Értesítjük a kedves szülőket, hogy holnap, azaz május 4.-én, jön a fényképész az iskolába.

- Csoportos (osztály és iskolai)képeket,

- tablóképeket - ezekből minden diák fog kapni az év végén, valamint

egyéni képeket (szetteket) készít majd.

Mivel előzetesbe az egyéni képekre (szettre) mégsem kaptunk mintákat, ezért nem is tudtuk feltenni az internetre - mint ahogy azt igértük szülői értekezleten. - Csak holnap fogjuk megtudni, milyen minták is lesznek, annyit tudunk, hogy 8 db többféle méretű képből áll a szett  és 7,- Eur-ba kerül. A csoportos képek választhatók, a szülő, vagy a gyermek értesítsen minket, hogy szeretnének-e szettet is. A minták holnap kerülnek fel utólag a netre.

Annak a szülőnek, aki a szettek megrendelése mellett dönt, utólag is lehetősége lesz lemondani a szetteket abban az esetben, ha mégsem tetszik az adott minta. Ezt viszont minél hamarább közölje majd a tanárokkal, mert ha elkészülnek a képek, már késő lesz azokat lemondani.

A 7,- Eur ár a szettre érvényes!  A csoportos fényképkészítés minden diák számára, valamint  a negyedikesek tablóképe ingyenes és egyben kötelező!!!

Szeretnénk megkérni a negyedikesek szüleit, hogy a tablóképhez a fehér inget és narancssárga nyakkendőt biztosítsák be a gyermekeiknek.