• Megkezdődik a 2018/2019 - es tanév!

• 28.09.2018 14:20
      • Az ünnepélyes tanévnyitó ökumenikus istentisztelet

2018. szeptember 2.-án, vasárnap, 16:00 órai kezdettel lesz

a helyi katolikus templomban
        SZERTETTEL VÁRUNK MINDENKIT!
      • Az első iskolai nap:  SZEPTEMBER 3-án, hétfőn:    8:00 – 12:30Már étkezéssel!   Az uzsonnát első nap hazaviszik.

További információk:

• Szeptember 4.-től (kedd) már a napközi foglalkozás működik, első héten 15:30 óráig vagyunk, a busz ezt követően indul haza. (a későbbiekben 16:00 - óráig lesz délutáni foglalkozás!)
        • Már hétfőtőll háromszori étkezés, az étlap szeptembertől a honlapunkon is olvasható.
        • Az iskolabusz átmeneti menetrendjét  az érintett szülők a tanévkezdésen (vasárnap) megkapják , ill. az utolsó augusztusi héten a honlapon is megtalálhatják.
        • Bővebb információt a tanévnyitón, ill. majd az első szülői értekezleten kaphatnak.
        • a diákok - amennyiben a szülő befizeti a szülői szövetségbe való hozzájárulást - ingyen kapnak tanszereket és tanezközöket. Vannak azonban a szülőknek bizonyos kötelezettségei az iskolával és gyermekével szemben. Minderről bőbebben itt:  Mire_lesz_szuksege_a_diaknak_a_mi_iskolankban_(2).docx

Kedves szülő, kérjük kövesse egész évben az internetes oldalunkat, ugyanis minden lényeges információt ill. érdekességet megtalálhat itt.

Köszönöm megértésüket.

Köteles Anikó, iskolaigazgató