• ádventi koszorúkötés

• 27.11.2018 19:10
      • Hélyszín:  Szádudvanok, kultúrház
        Időpont: PÉNTEKEN, 2018. november 30.-án  17:00 órai kezdettel
        Minden jelenlegi, múlt- és jövőbeli diákunkat családjával, hozzátartozójával szeretettel várunk!
        Készítsd el sajátkezűleg ez évi ádventi koszorúdat!
      • KARÁCSONYRA FEL!!!

Ez éven újra megrendezzük az iskola diákjai és családtagjai számára az ádventi koszorúkötést. Szeretettel meghívunk téged is, hogy te is elkészíthesd saját ádventi koszorúdat!!!

Ahogy az már lenni szokott, az iskola biztosít különféle hozzávalókat: ragasztópisztolyt, koszorúalapot,fenyőágakat, ill. sok szép díszítő elemet. De hogy ne legyen hiány semmiből,megkérünk, te is hozz magaddal felhasználható anyagot: különféle díszeket, gyertyát, szalagot, fenyőágat, stb. tetszés szerint, amit felhasználhatsz koszorúdra, ill. cserélhetsz másokkal. Ha neked is van ragasztópisztolyod, te is elhozhatod, hogy zökkenőmentesebben dolgozhassunk!

A karácsony a szeretet ünnepe.heart Mikor, ha nem most van rá a legjobb alkalom, hogy ismerkedjünk, közelebb kerüljünk egymáshoz: szülők szülőkkel, szülők tanárokkal, diákokkal, stb. Ezért a jó hangulat, családias légkör erősítésére akár mást is hozhatsz, pl. nassolnivalót, sütit...., ötleteljetek,: BÁRMIT! Mi hozzuk a hangulatos zenét, teát !   Előre is köszönjük !!!!!   heart

Nagyon örülünk a találkozásnak, Már alig várjuk !!! Általában ez a legjobb családi akciónk, legyen most ez a legeslegjobb! smiley