• Értesítés

• 04.06.2014 13:35

Kedves szülők!

Értesítjük Önöket, hogy pénteken EXKURZIÓ lesz a Mártony-i kolostorba, ahol ásatási munkálatokat tekinthetünk meg. A kolostorhoz egy 2 km-es gyalogút vezet. A gyerekek reggel nem jönnek iskolába! A busz a következő menetrend szerint megy értük:

Szádelő         7.30

Udvarnok      7.35

Torna            7.40

Zsarnó          7.45

Újfalu            7.50

Horváti         7.55

Minden gyerek haza lesz szállítva 13.00 óra körül! Tízórásít/ebédet, valamint innivalót minden gyerek saját maga biztosítja be, a konyhán mindenkit kijelentünk! Mindenki rétegesen öltözködjön és hozzon esőkabátot is!

Fontos: akinek van útlevele, az feltétlenül hozza magával!!!

Továbbá értesítjük Önöket, hogy kedden (10.6.2014) szülőértekezletet tartunk 14.00 órai kezdettel, ahol a természetiskoláról és az év végi osztályzatokról lesz szó.

Az iskola tanárai