• Értesítések

• 23.01.2019 12:23
      • - JANUÁR 25.- én, - pénteken, féléves konferencia - NAPKÖZI 14:30-ig!
        - JANUÁR 31.- én,    csütörtökön  -   BIZONYÍTVÁNYOSZTÁS, délig vagyunk!
        - FEBRUÁR 1..-én, pénteken  -  FÉLÉVI SZÜNET!
        - FEBRUÁR 6.- án, szerdán  14:30 órakor  -   SZÜLŐI ÉRTEKEZLET
      • ÉRTESÍTÉSEK

- JANUÁR 25.-én, pénteken - , Féléves konferencia lesz, a napközi 14: 30 - ig üzemel. Az iskolabusz hazafelé egy órával hamarább indul:  Görgőre 14:10 órakor, a másik irányba 14: 30 órakor).

- JANUÁR 31-én, csütörtökön - BIZONYÍTVÁNYOSZTÁS - a diákok ebéddel végeznekAz iskolában 12:30- óráig várjuk a szülők érkezését a diákokért. Az iskolabusz Görgőre 11:50 órakor, a másik irányba 12:20- órakor indul.

- FEBRUÁR 1.-e - péntek -  FÉLÉVI SZÜNET!!!  -   a félévi szünet ideje, a diákok legközelebb február 4.-én, hétfőn jönnek iskolába. A busz a második félévtől újból az eredeti menetrend szerint megy  (Görgőre 15:30, Torna irányába 16:00 - órakor indul)

- FEBRUÁR 6.-án, szerdán, 14:30 órakor SZÜLŐI ÉRTEKEZLETET TARTUNK az iskolában  Témák: előmenetel és viselkedés, buszmenetrend és viselkedés a buszban, intézkedések, befizetések, első befizetés az erdei iskolába, utiköltségek, szavalóverseny, egyéb.. A jelenlét erősen ajánlott, az iskolabuszt igénybevevő a szülőket kifejezetten megkérjük, hogy vegyenek részt a szülői értekezleten. Amennyiben valamelyik szülőnek az időpont nem megfelelő  kérem keressenek fel minket más időpontban -  a szünet után  Köszönjük!