• karácsonyi műsor

• 09.12.2014 21:24
      • Nagy szeretettel meghívunk minden ismerőst, hozzátartozót ismerőst és érdeklődőt
        karácsonyváró műsorunkra
        :
        LÁSD: MEGHIVO.pdf
        :
      • Értesítjük a szülőket, hogy a diákok a betlehemi játékkal december 14.-én, vasárnap 15:00 órakor szintén fellépnek. A polgármester ünnepélyes beiktatásán fogják képviselni iskolánkat.

Minden diákot elhoz az iskolabusz, mi a szülőktől annyit kérünk engedjék, hogy gyermekük részt vehessen a fellépésen és készítsék el őket vasárnap, a busz indulásáig. Mivel most vasárnap csak a betlehemet fogják játszani, ezért csak azok jelenlétét várjuk, akiknek szöveges szerepük van a pásztorjátékban.

A busz menetrendje 2014. dec. 14.-én, szombaton, a betlehemes fellépésre:

újfalu   -   14:35

Zsarnó  -  14:40

Torna   -   14:50

Szádelő  -  15:00

Feltehetően 16:00 körül indulnak haza.

Továbbá:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A diákok a Karácsonyi Betlehemi Játékukat bemutatják

Decemben 26.-án, pénteken, a tornai karácsonyi misén is.

Ezúton szeretnénk meghívni a szülőket és hozzátartozókat egyaránt

11:00 órakor kezdődő ünnepi misére..

KÉREM ÉRTESÍTSENEK, ha nem tudnak részt venni a misén  és a diák nem tud hogy elkerülni a fellépésre.

Megértésüket köszönöm.