• SZÍNHÁZLÁTOGATÁS

SZÍNHÁZ!!!!!
        KASSÁN
      • Értesítés!

Étesítjük a szülőket, hogy az iskola diákjai csütörtökön szinházi előadásra mennek a Kassai Thália Színházba.

Helyszín:             Thália Színház

Előadás címe:      Szőlő Kálmán - mesejáték

Előadás kezdete: 9:00

Indulás:                8.00 órakor az iskola épületéből, két iskolabusszal - AZ ISKOLÁBA  ÉRKEZÉS VÁLTOZATLAN!!!

Megérkezés:        12:00 óra körül.

NYILATKOZAT!   -   FONTOS!!!

Kérjük a szülőket, amennyiben beleegyeznek, hogy gyermekük részt vegyen a kassai Thália színház előadásán, írják alá beleegyezésüket személyesen az iskolában, vagy a buszsöfőrnél lévő papíron a keddi ill. szerdai nap folyamán.

Amennyiben a szülő nem egyezik bele, ill. nem írja alá a nyilatkozatot, a gyermek nem vehet részt az iskolai akción, így iskolában, vagy indokolt esetben - tanári beleegyezéssel, otthon marad!

Megjegyzés:

• A diákok a viszik magukkal a tízórait, ebédre visszaérnek.
        • iskolatáskát nem hoznak.
        • A színházi költségeket  (5,- €/diák) az iskola, ill. a Szülői Szövetség állja.