• EMLÉKEZZÜNK EGYÜTT !!!

• 11.03.2015 21:41
      • SZERETETTEL VÁRJUK ÜNNEPI MŰSORUNKRA
      •

Szeretettel meghívunk minden szülőt, nagyszülőt és emlékezni vágyót március 13-ára,

az 1848/49-es magyar forradalom és szabadságharc tiszteletére rendezett ünnepségünkre.

Az ünnepség Szádudvarnokon, a katolikus templom előtti téren, a kopjafa előtt lesz megtartva.  (Rossz idő esetén a helyi kultúrházban.)

Időpont: péntek, 16:00 óra.

MINDENKIT NAGY SZERETETTEL VÁRUNK !

Kedves szülők. Felhívom kedves figyelmüket, hogy a diákok számára az iskolai egyenruha elvárt!: Fehér felső: blúz,(fiúknál ing), fekete nadrág, valamint az iskolai nyakkendő. (Ha a műsor a szabadban lesz, akkor természetesen kabátban szerepelnek a diákok, alatta lesz a fehér ing és nyakkendő.)

(pár nyakkendő a legutóbbi műsor óta az iskolában maradt, jelentkezzen, akinek hiányzik).