• ÚSZNI TANULUNK!!!

• 14.04.2016 21:23
      • Értesítjük a kedves szülőket, hogy iskolánk diákjai
        2016. április 25.- től 29.- ig, délután 13:30 - 15:30 között
        úszótanfolyamon vesznek részt.
        V Í Z R E   F E L ! ! !
      • A szülő biztosítja be: fürdőnadrág, úszósapka, strandpapucs, szilonzsák (a vizes holmikra), jó tanácsok (melyek a viselkedés alapszabályait is tartalmazzák.)angel

Az úszótanfolyam ára 8,- Euró/diák, melynek költségét a szülői szövetség fedezi teljes mértékben. (feltétel, hogy a diáknak nincs elmaradása a szülői szövetség felé!)

Figyelem!

• Az úszótanfolyam időtartama alatt az iskola további délutáni programjai elmaradnak, (napközi, szakkörök, zongora, cserkészet)
        • Kérem azokat a szülőket, akiknek gyermeke indokolt okok miatt! nem vesz részt az úszótanfolyamon, hogy biztosítsák be gyermekük legkésőbbi 12:45 órái távozását az iskolából, mert az iskolában nem lesz felügyelet és az iskolabusz is az úszótanfolyamon lesz.

Megértésüket köszönöm   Köteles Anikó