• TANÉVNYITÓ   2017 / 2018
      • TANÉVNYITÓ 2017 / 2018

• 26.08.2017 14:21
      • HÁT......    MEGKEZDŐDÖTT!!!
        Ünnepélyes tanévnyitó  -  a szádudvarnoki templomban
        2017. 9. 3.-án, vasárnap, délután 16.00 órai kezdettel
        utána:
        a felújított iskola ünnepélyes átadása - az iskola területén.
      • A TANÉVNYITÓ ÖKUMENENIKUS ISTENTISZTELETRE, 2017. 9. 3.-án, vasárnap, délután 16.00 órai kezdettel szeretettel várunk minden hozzátartozót, ismerőst!

Tisztelt szülők és diákok.

A vasárnapi tanévnyitó az iskola hivatalos tanévnyitója, ezért kötelező minden diák számára!

A megjelenés a diákok számára egyenruhában: fehér ingben és fekete nadrágban, ill. szoknyában, valamint a 2.-4. évfolyamosoknak az iskolai nyakkendőben!

Az első iskolai nap

SZEPTEMBER 4-én, hétfőn:  8:00 – 12:30!

Már étkezéssel! Az uzsonnát első nap hazaviszik.

További információk:

• Szeptember 5.-től (kedd) már a napközi foglalkozás működik, első héten 15:30 óráig vagyunk, a busz ezt követően indul haza. (a későbbiekben 16:00 - óráig lesz délutáni foglalkozás!)
        • Már hétfőtőll háromszori étkezés, az étlap szeptembertől a honlapunkon is olvasható.
        • Az iskolabusz átmeneti menetrendjét  az érintett szülők a tanévkezdésen (vasárnap) megkapják , ill. a honlapon is megtalálhatják.
        • Bővebb információt a tanévnyitón, ill. majd az első szülői értekezleten tudhatnak meg.

Kedves szülő, kérjük kövesse egész évben az internetes oldalunkat, ugyanis minden lényeges információt ill. érdekességet megtalálhat itt.

Köszönöm megértésüket.

Köteles Anikó, iskolaigazgató