• BETLEHEMES - Fellépés a Tornai templomban

• 21.12.2015 15:52
      • Kedves Szülők
        kedden a próbára a diákokat az iskolbusz a következőképpen hozza be a Tornai teplomba és viszi vissza haza.
        Szádudvarnok: 7:55   -   9:50   (4 diák)
        Szádelő:          8:00   -   9:45   (1diák)
        Zsarnó             8:10  -    9:30  (1 diák)
        Újfalu:              8:15  -    9:35  (3 diák)
      • A jelmezeket keddre még nem kell elhozni. De kérem ügyeljenek rá, hogy szombaton otthon ne maradjanak !!!

A hazafele leírt időpont nem pontos, csak feltételezett, megközelítőleges időpont. A többi diák kedden otthon marad,

a Tornai templomban lévő fellépés december 26.-án, szombaton!!!, 11:00.-kor, misével együtt van. Az iskolabusz nem megy értük, ezért kérem szóljon az a szülő, aki nem tud eljönni a misére, ill, nem tudja elhozni gyermekét, Keresünk megoldást.  (Kérjjük, hogy legalább egy negyed órával hamarább, (10:45) jöjjenek a templomba, hogy legyen idejük a diákoknak felőltözni a mise előtt.)

Megértésüket Köszönjük.

Áldott Békés karácsonyi Ünnepeket Kívánunk

Köteles Anikó és a tanári kar.