• ÚSZÓTANFOLYAM

• 14.06.2017 13:08
      • úszótanfolyam  -   2017. június 19.- 23. között
        V Á L T O Z Á S O K ! ! !
        5,- Eur  +  engedély  -  péntekig leadni!!!

• Értesítjük a kedves szülőket, hogy iskolánk diákjai 2017. június 19.- től 23.- ig, délután 13:30 - 15:30 között úszótanfolyamon vesznek részt.

A szülő biztosítja be a: fürdőnadrágot, úszósapkát, törülközőt, strandpapucsot, szilonzsákot (a vizes holmikra) és jó tanácsokat (melyek a viselkedés alapszabályait is tartalmazzák.)angel

AZ ÚSZÓTANFOLYAM KÖLTSÉGEI:

* MEDENCE és TANÁR - fizeti a szülői szövetség

* BUSZKÖLTSÉG - 5,- EUR minden diák részére

Erre azért van szükség, mert az iskolabusz kénytelen 3x fordulni Buzitára minden nap, ami naponta 120 km-t tesz ki és erre nincsenek pénzforrások.  A költségeket legyenek szívesek befizetni 2017. június 16.-ig!

Köszönjük megértésüket!

Figyelem!

• Az úszótanfolyam időtartama alatt az iskola további délutáni programjai elmaradnak, (napközi, cserkészet)
        • Kérjük azokat a szülőket, akiknek gyermeke nem vesz részt az úszótanfolyamon, hogy biztosítsák be gyermekük legkésőbbi 12:45 órái távozását az iskolából.
        • Mivel a diákok 2 turnusban vesznek részt a tanfolyamon, a hazaérkezések időpontjai is különbözőek lesznek. Számítsnak késésre, de hamarábbi érkezésre is. Aki szeretné, hogy hétfőn értesítsük az időpontról, jelezze felénk- (a hazaérkezés minden nap hasonló lesz)

Megértésüket köszönjük!