• INFORMÁCIÓK

• 04.10.2017 11:14
      • FIGYELEM:
        • Befizetési igazolványt behozni- ebéd!
        • Testnevelésre melegebb felszerelés!
        • Melegebb ruha szerdánként!
      • Kedves szülők

a konyha alkalmazottai kérik a szülőket, hogy az ebéd befizetéséről szóló igazolást - ústrižok (az egyiket a kettő közül)  hozzák be és adják le a konyhán vagy a községen - ill. küldjék el a diákkal, aki szintén leadhatja.

továbba

- informáljuk a szülőket, hogy testnevelésre a melegítő felső és a hosszú nadrágú öltözet kötelező! (tepláky). A rödivujjú helyett is lehet hosszú ujjas trikó.  A diákok a szabad levegőn tornáznak amíg csak az idő megengedi, ezért annak megfelelően őltöztessék a diákokat - hozzanak átöltő ruhát.

- kérjkük a kedves szülőket, hogy szerdánként  a megfázás elkerülése érdekében, kicsit vastagabban öltöztessék a gyermekeiket.: a mise miatt is, és mert  szerdánként a napköziben is többet tartózkodnak a diákok a szabadban

Megértésüket köszönjük. Köteles Anikó