• Karácsonyvárás

• 12.12.2018 20:06
      • Karácsonyi műsorok idöpontjai - fellépések:
        2018. dec. 20. csütörtök -  a teljes karácsonyi műsor - a szülők és hozzátartozók számára.

2018. dec. 16., vasárnap - nyugdíjasok számára a szádudvarnoki kultúrházban
        2018. dec. 17. hétfő - Péterfalván (Attila atyánál)

• Tisztelt
        szülők,
        nagyszülők,
        kedves ismerősök
        és hozzátartozók,
        nagy szeretettel várjuk Önöket
        az iskola karácsonyváró műsorára, melyet
        2018. december 20.-án, csütörtökön,
        16:00 órai kezdettel tartunk

a szádudvarnoki kultúrházban.

továbbá, kedves szülök, ez úton szeretném Önöket értesíteni, hogy diákjaink

• 2018 dec. 16.-án, vasárnap, 16:00 órai kezdettel fellépnek a nyugdíjasoknak szervezett karácsonyi program keretén belül, ahol előadják a betlehemes játékot. Annyit kérünk a szülőktől, hogy legkésőbb 15:45 órára legyen gyermekük a szádudvarnoki kultúrházban, ill. a  bejárók részére az iskolabusz indul, kérem, ügyeljenek rá, hogy gyermekük ne maradjon le róla. (a busz menetrendjét lejjebb olvashatják)

valamint

• 2018. december 17.-én, hétfőn, szeretnénk meglátogatni a nemrég áthelyezett plébánosunkat, iskolánk atyját és diákjaink volt hitoktatóját, Juhász Attila atyát új plébániáján, Péterfalván. Hálánk és megbecsülésünk jeléül szeretnénk  nála is előadni betlehemes játékunkat.
        • A Péterfalvi úttal kapcsolatosan szeretném olyan szülők segítségét kérni, akik szeretnének velünk jönni és egyben hajlandóak volnának  2-4 diákot is elvinni autójukkal - mivel az iskolabuszba nem férünk el. Kérem jelentkezzenek az iskolában, vagy telefonon vasárnap reggelig - ELŐRE IS KÖSZÖNJÜK!  (utiköltséget térítünk!)

• Aki még nem hozta be a betlehemes fellépő ruhát az iskolába, az haladéktalanul tegye meg legkésőbb péntekig!

BUSZ-MENETREND                                    (december. 16.-án, vasárnap)

Áj

Torna

Tornaújfalu