• Akikre büszkék vagyunk

• 07.03.2019 15:27
      • Iskolánkat a Tompa Mihály Vers- és Prózamondók Versenyének járási fordulóján, 2019. március 7.-én, iskolánkat képviselték:
        Piroh Viktor  -  ARANYSÁVOS
        Dunka Krisztínka  -  EZÜSTSÁVOS
        Fazekas Réka - EZÜSTSÁVOS
        Holík Viktor  -  EZÜSTSÁVOS
        Viszlay Eikő - EZÜSTSÁVOS
        GRATULÁLUNK MINDANNYIUKNAK !!!
      •  A Tompa Mihály Vers- és Prózamondók Országos Versenyének iskolai fordulójának győztesei:

1. évfolyamból: 1. Dunka Krisztínka,  2. Piroh Viktor,

2. évfolyamból: 3. Fazekas Réka,  4. Pekár Sophia,

3. évfolyamból:  5. Holík Viktor,  6. VIszlay Enikő

Ők képviselhetik iskolánkat a járási fordulón. Gratulálunk nekik, büszkék vagyunk rájuk. KÖSZÖNJÜK, HOGY ISKOLÁNKAT ILYEN SZÉPEN és SZÉP SZÁMBAN KÉPVISELHETIK !

De dicséret jár minden diáknak, aki vette a fáradtságot, készült és felkészült az iskolai fordulóra, melyet 2019. március 1.-én tartottunk!

Ők is, ahogy mindannyiuk, legyőzve a félelmet, szépen, felkészülten előadták a kis iskolai közönség előtt a versüket ill. prózájukat. Sajnos mindenki nem juthatott tovább. Nekik is gratulálnunk!