• áprilisi időpontok

• 24.04.2019 13:44
      • 2019. április 16.-án - konferencia, napközi 15:00 óráig, a diákok 1 órával hamarább mennek haza.
        2019. április 18.-(csütörtök) és 23.-a (kedd) között húsvéti szünet!
        2019. 4. 25.-én, 14.30 órakor csütörtökön, SZÜLŐI ÉRTEKEZLET!
        ORVOSI IGAZOLÁS az erdei iskolán részt vevők részére.
      • Kedves szülők,

2019. április 16.-án - kedden, háromnegyedéves konferencia lesz, ennél az oknál fogva napközi csak 15:00 óráig működik. KÉrjük a szlőket, legkésőbb eddig az időpontik jöjjenek gyemekükért, ill. az iskolabusz is 1 órával hamarább viszi haza a gyerekeket.
        2019. április 18.-(csütörtök) és 23.-a (kedd) között húsvéti szünet! Utolsó iskolai nap szerda - április 17.-e. Találkozunk. április 25.én, szintén szerdán.
        2019. 4. 25.-én, csütörtökön, 14:30 órai kezdettel, SZÜLŐI ÉRTEKEZLET!  Főbb témák: háromnegyed éves kiértékelés, erdei iskola.

Erdei iskolások figyelem!

Az eredei iskolára jelentkező diákok kötelezően csak ORVOSI IGAZOLÁSsal vehetnek részt az erdei iskolán,ezért minden szülőnek be kell biztosítania az orvostól, és amely nem lehet régebbi, mint egy hetes! (április 23.-26.-ai közötti- legjobb pénteki dátummal ellátni). Minden érintett diáknak kiosztottuk a nyomtatványt, ill. z alábbi linkre kattintva letölthetik :Potvrdenie_zdravotnej_sposobilosti.pdf  Az orvosi igazolásokat legkésőbb indulás napján leadni a tanárnak, e-nélkül a diák nem jöhet!!!

Azon szülők, akik még nem adtak le minden szükséges dokumentumot, igazolást, egészségügyi kártya másolatát, azok legkésőbb a jövő héten megtartandó szülői értekezletre hozzák magukkal.

Köszönöm megértésüket.