• Iskolanap

• 26.05.2019 22:16
      • ISKOLANAP  -  Időpontváltozás!!!
        eredetileg 2019. május 29.-ére, az elkövetkező szerdára tervezett iskolanap MÁS IDŐPÖNTBAN!!!  :   2019. JÚNIUS 7.  -  PÉNTEKEN!!!
        az eredeti időpontban, 2019 május 29.-én, szerdán,  Színházlátogatás Kassán!
      • Kedves szülők

az időpontváltozással főleg azokat a szülőket szeretném megszólítani ,akik részt vállaltak az iskolanap megszervezésében:

• otthon vállalt kalács-, ill. süteménysütést a gyerekek részére,  ill.
        • az adott napon részt tud venni  és besegít a szervezésbe (tízórai, tea, terítés, stb..)

Kérem jelezzenek vissza, tudják-e vállalni a segítséget.

A változtatásnak több oka is volt, a szervezési gondok mellett nem elhanyagolható az sem, hogy az eredeti napon Kassán színházi előadás lesz, amin szintén részt vennénk.

Azért bizakodóak vagyunk, hogy az időpontváltozás ellenére is tudnak nekünk segíteni, de más szülők segítségét is szívesen vesszük.

Megértésüket  köszönjük!