• BGA - támogatás - LOGÓ

• logo_-_jo.pdf

A Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. által újult meg az udvarnoki egyházi alapiskola

A nyár folyamán nagy erővel folyt a munka, hogy a 2017/2018-as iskolakezdésre egy megújult, tiszta, modern iskolában kezdhették tanévüket a diákok.

Felújításra került az egyik tanterem, a tornaterem, az öltöző, az ebédlő és a mellékhelyiségek. A falak új vakolatot kaptak, a mennyezeten modern lámpákkal felszerelt kazettás mennyezet díszeleg. A vezetékek és fűtőtestek cseréjével megújult a fűtésrendszer is. A mellékhelyiségekben a festéket fehér-sárga csempék és járólapok, a vastag falakat modern fa válaszfalak váltották fel. A vízvezetéken is immár hideg - meleg víz folyik.

Szeptembertől minden igényt kielégítő, szemnek tetszetős és minden előírásnak megfelelő belső tér fogadja a diákokat.  Mindezt a Bethlen Gábor Alapkező Zrt. támogatásának köszönhetjük.

SZIEA