• Figyelem!

• Értesítjük önöket, hogy a magas hiányzás miat iskolánk 2 nap szünetet rendelt el.
            PÉNTEKen és HÉTFŐn az iskola nem üzemel!
            Legközelebb 28.-án, KEDDEN jövünk iskolába!

Keddre minden szülőnek ki kell töltenie a tünetmentességről szóló igazolást "Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti", valamint a jelenleg is hiányzó diákok csak orvosi igazolással jöhetnek iskolába!

• Szakkör

• Kedves szülők és diákok!

Október 1-től megkezdődnek a szakköri foglalkozások az iskolánkban.

A szakkörök időpontjai:

HÉTFŐN      -   cserkész   /  Spisák Andrea t.n.

KEDD           -   furulya      /  Köteles Anikó t.n.

CSÜTÖRTÖK vagy SZERDA -   foci   /   Vislay Alfonz.

Minden szakkör hetente, 14:00-tól  -  15:30-ig lesz megtartva.

Kérjük a kedves szülőket, hogy miután eldöntötték melyik szakkörre szeretne járni gyermekük, jelöljék ki a nyomtatványon, és küldjék vissza iskolánkba keddig!
            A nyomtatványt minden jelenlévő gyerek megkapta csütörtökön, a hiányzók pedig innen letölthetik:

• Közlekedj okosan!

• Új galériát helyezett a fényképalbumba

Nagyon fontos a biztonságos közlekedés, ezért mi is nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy gyermekeink biztonságosan és helyesen közlekedjenek. Interaktív videók segítségével sok új dolgot tanultunk, majd a tanultakat ki is próbáltuk a faluban. Miután visszatértünk az iskolába közlekedési táblákat is készítettünk, hogy otthonról is emlékezzünk erre a tartalmas napra!

• Cím

• Cím