• Ádventi családi klub

• Hélyszín:    az ISKOLA épülete

Időpont:    PÉNTEKEN, 2023. december 1.-én  16:00 órai kezdettel

KARÁCSONYRA FEL!!!

Ez éven újra megrendezzük az iskola diákjai és családtagjai számára az ádventi koszorúkötést. Szeretettel meghívunk téged is, hogy te is elkészíthesd saját ádventi koszorúdat!!!

Ahogy az már lenni szokott, az iskola biztosít különféle hozzávalókat: ragasztópisztolyt, koszorúalapot, fenyőágakat, ill. sok szép díszítő elemet. De hogy ne legyen hiány semmiből,megkérünk, te is hozz magaddal felhasználható anyagot: különféle díszeket, gyertyát, szalagot, fenyőágat, stb. tetszés szerint, amit felhasználhatsz koszorúdra, ill. cserélhetsz másokkal.

Ha neked is van ragasztópisztolyod, te is elhozhatod, hogy zökkenőmentesebben dolgozhassunk!

A karácsony a szeretet ünnepe.heart

Mikor, ha nem most van rá a legjobb alkalom, hogy ismerkedjünk, közelebb kerüljünk egymáshoz: szülők szülőkkel, szülők tanárokkal, diákokkal, stb.

Ezért a jó hangulat, családias légkör erősítésére akár mást is hozhatsz, pl. nassolnivalót, sütit...., ötleteljetek,: BÁRMIT!

Mi hozzuk a hangulatos zenét, teát !   Előre is köszönjük !!!!!   heart

Nagyon örülünk a találkozásnak, Már alig várjuk !!!

• Cím

• Cím